Dwuskładnikowy krem

Podrażniają Cię sklepowe kremy?

Spróbuj naturalnej alternatywy

Dwuskładnikowe, idealne połączenie

100% Biozgodne
Nie zatyka
Nie podrażnia
Dwuskładnikowy krem
Kwas Hialuronowy
  • Głęboko nawilża i regeneruje
  • Dociera do najgłębszych warstw skóry
  • Naturalnie występuje w naszym organizmie
Olej Arganowy
  • Odżywia skórę oraz dostarcza niezbędne witaminy
  • Reguluje wydzielanie sebum
  • Tworzy specjalną ochronną powłokę

Kwas hialuronowy i olej arganowy to substancje, które idealnie się uzupełniają.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu, odpowiedzialnym za wiązanie wody w komórkach. Dzięki trójcząsteczkowej budowie wnika w najgłębsze warstwy skóry, zapewniając głębokie i długotrwałe nawilżenie.

Olej arganowy jest w składzie podobny do ludzkiego sebum, dzięki czemu reguluje jego wytwarzanie i zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się cery. Dostarcza skórze wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy, a także tworzy na jej powierzchni ochronny film, który uniemożliwia odparowanie wody i chroni przed mikrouszkodzeniami, jednocześnie nie zatykając porów.

Kwas hialuronowy i olej arganowy to najlepsze połączenie dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wymagającego.

Głęboko nawilża

Kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w głębokich warstwach skóry, a olej arganowy tworzy na powierzchni ochronną powłokę, która zatrzymuje utratę wody z naskórka, chroni przed uszkodzeniami i regeneruje skórę. Dzięki takiej kombinacji składników cera jest nawodniona, gładka i zregenerowana.

Nie podrażnia, nie zapycha

Połączenie kwasu hialuronowego i oleju arganowego jest w 100% biozgodne z ludzkim organizmem. Dzięki temu nie podrażnia ani nie zapycha żadnego typu cery – bez względu na jej stan i budowę. Nadaje się do skóry wrażliwej, tłustej, mieszanej, skłonnej do podrażnień i zatykania porów.

Reguluje sebum

Olej arganowy potrafi imitować ludzkie sebum i regulować jego wydzielanie. Po jego nałożeniu skóra otrzymuje sygnał, że jest odpowiednio natłuszczona i nie musi produkować większej ilości sebum. Cera przestaje się świecić, staje się matowa, wygląda zdrowo i świeżo.

Oszczędza pieniądze

Kwas hialuronowy w połączeniu z olejkiem arganowym to najtańsza na rynku naturalna alternatywa dla kremów nawilżających. Dwuskładnikowy krem wystarcza na dwa miesiące intensywnego stosowania (rano i wieczorem). Jego koszt to jedyne 37,90 zł. Płacisz tylko za czyste substancje aktywne – nie za sztuczne wypełniacze i dodatki.

Dedykowane dla osób z cerą wrażliwą mieszaną tłustą oraz trądzikową.
Bez gliceryny, bez parafiny oraz bez silikonów.

Twoja skóra zasługuje na drugą szansę!

Odstaw inne kosmetyki, wypróbuj naturalny dwuskładnikowy krem i odkryj ukryte piękno swojej cery. Jeśli nie zobaczysz żadnych efektów – zwrócimy Ci pieniądze!

Olej arganowy z Kwasem Hialuronowym:

Jeżeli zmagasz się z problematyczną cerą, jest to rozwiązanie dla Ciebie!

32,90 zł

+9,90 zł koszt transportu