Nasz cel

Przy tworzeniu sklepu internetowego Moc Natury przyświecał nam jeden cel – aby stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiedź na problemy ze swoją cerą. Chcemy przekazać naszym klientom gotowe metody naturalnej pielęgnacji skóry problematycznej. Staramy się łączyć naszą wiedzę i doświadczenie z wysoką jakością obsługi klienta i propagowaniem naturalnych substancji aktywnych.

 

Produkty

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów. Produkty z naszej oferty są ekologicznie czyste i spełniają najwyższe standardy. Składniki w naszym sklepie internetowym spełniają wszystkie niezbędne wymogi i pochodzą z upraw ekologicznych, a większość z nich dysponuje prestiżowym certyfikatem Soil Association oraz gwarancję naturalnego pochodzenia – certyfikat ECOCERT. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie składniki o jakości potwierdzonej specjalistycznymi certyfikatami oraz polecane przez stowarzyszenia branżowe.

 

Dostawcy

Skrupulatny i restrykcyjny dobór dostawców sprawia, że trafiają do nas tylko najwyższej jakości składniki. Naszym celem jest przekazywanie klientom najlepszych produktów, a cel ten może być osiągnięty tylko poprzez wnikliwą selekcję każdego składnika. Wszystkie produkty ze sklepu internetowego Moc Natury zostały najpierw przetestowane przez nas osobiście, a dopiero potem znalazły się w ofercie. Współpracujemy z liderami w swojej branży, m.in. z firmami, które uczestniczą w programie Fair Trade. Znak programu Fair Trade gwarantuje, że pracownicy zatrudnieni w procesie produkcji otrzymują adekwatne do swojej pracy wynagrodzenie, a ich czas i zaangażowanie są doceniane.

 

Opakowania produktów

Nasze produkty pakowane są wyłącznie w szklane słoiki i butelki, a także opakowania typu PET. Fotowrażliwe, płynne produkty zamknięte są w butelkach z ciemnego szkła, dzięki czemu są bezpieczne, nie tracą swoich naturalnych właściwości i mogą być dłużej przechowywane. Przez cały czas staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej klasy produkty w funkcjonalnych opakowaniach, bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

 

Wysyłka produktów

Zamówione przez naszych klientów produkty pakujemy w hermetyczne i bezpieczne opakowania. Zabezpieczamy każdą paczkę przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Dbamy o to, by wszystkie produkty dotarły do klientów w stanie nienaruszonym. Jednocześnie dbamy o środowisko naturalne – używane przez nas opakowania są ekologiczne i można poddać je recyklingowi.