O MocNatury.pl

Sklep internetowy Moc Natury powstał z myślą o wszystkich, którzy borykają się z problemami skórnymi, a zwłaszcza z cerą podrażnioną, zapchaną i tłustą. Naszym celem jest propagowanie alternatywnych sposobów pielęgnowania skóry i naturalnych składników kosmetycznych. Oferujemy nie tylko bogatą wiedzę z tego zakresu, ale też gotowe rozwiązania różnego rodzaju problemów skórnych.

 

Nasza historia

Pomysł założenia sklepu internetowego z naturalnymi substancjami kosmetycznymi zakiełkował, kiedy odkryłem dwuskładnikowy krem na bazie naturalnych olejów i kwasu hialuronowego. Bardzo długo zmagałem się z problemem wymagającej cery – podrażnionej, trądzikowej i ze skłonnością do przetłuszczania się. Szukałem dobrych kosmetyków, które znormalizowałyby skórę, zapobiegły zapychaniu się porów i zlikwidowały zaskórniki. Wydałem setki złotych na przetestowanie kremów polecanych przez znajomych, ekspedientki, a nawet lekarzy. Żaden z nich nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. W końcu postanowiłem pogłębić wiedzę o innych metodach pielęgnacji problematycznej skóry twarzy. Poświęciłem na to wiele czasu i natrafiłem wreszcie na artykuły o kosmetykach naturalnych, składających się z pojedynczych substancji – olejów roślinnych i kwasu hialuronowego. Spróbowałem i okazało się, że to naprawdę działa! W ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z łączeniem pojedynczych substancji aktywnych, bez wypełniaczy i sztucznych dodatków w rodzaju gliceryny, parafiny, silikonów, konserwantów i innych zapychaczy, które potrafią podrażnić cerę i zatykać pory.

 

Nasza misja

Dobrze wiem, jak trudno jest znaleźć odpowiedni krem do trudnej cery. Dlatego jako zespół chcemy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy tego potrzebują. Moc Natury to miejsce, w którym każdy może czerpać informacje na temat naturalnej pielęgnacji skóry twarzy. Chcemy nie tylko szerzyć wiedzę o substancjach aktywnych, ale przede wszystkim podawać Wam gotowe metody, które pomogą rozwiązać wszystkie skórne problemy – trądzik, zaskórniki, podrażnienia, zapchane pory czy przetłuszczającą się skórę. Wierzymy, że dzięki temu każda cera, nawet najbardziej problematyczna, może być na nowo odżywiona, jędrna i naturalna. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, mężczyzną, nastolatkiem czy osobą dorosłą, czysta cera to Twoja pozytywna wizytówka.